Nové dresy KP Volley Academy

Volejbalová akademie ve spolupráci se sportovním gymnáziem a firmou Burik představila nové dresy. Jejich vývoj trval dva roky a my bychom Vám je rádi ukázali a pospsali.

Barvy

Držíme tradiční barvy klubů působících v Králově Poli. Těmi jsou zelená a bílá. Doplňujeme je o zlatou a lehce šedou. Zelená je s námi od nempaměti. Bílá a zlatá představují čistotu a eleganci. A takový chceme aby byl i náš sport.

Loga

Přední část dresu nese logo výrobce, logo klubu a logo naší KP Volley Academy. Zadní strana pak nápis Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka a konečně pod ním se nachází logo města Brna, hlavního partnera našeho klubu. Logo je ještě opatřebo tradičním hashtagem #myjsmeKP.

Detaily

Naše dresy nesou celou řadu malých detailů, které je dělají jedinečné, podívejme se společně na ně.
Pravé rameno: na levé straně hrdě neseme vlajku České repubiky. Působíme v ČR, náš um však šíříme i za hranice. Byli jsme například páté na Mistrovství světa středních škol. 
Levé rameno: nese malý znak poháru a tři hvězdičky. Připomíná nám, že jsme dosáhli na tři desítky mistrovských titulů, a že cesta za čtvrtou hvězdou právě začíná.
Záda: každá hráčka má vlastní dres a tak i své vlastní číslo.
Číslo: má ve spodní části dva malé detaily. Tím prvním je symbol korunky, který si navrhly samotné hráčky. Druhým detailem jsou dvě písmena - iniciály každé hráčky (např. ZK - Zuzana Kamasová)

 

Textura

Krásu našich dresů podtrhuje textura. Ale není tu pouze na ozdobu. Je tvořena korunkami rozličných tvarů a velikostí odkazujících na Královo Pole. Dále je tvořena letopočty. Ty připomínají roky, ve kterých náš klub získal mistrovské tituly. Odkazují tak na historii našeho klubu a každé hráčce připomínájí letitou tradici, které se stala součástí. 
 

Webové stránky zdarma